Cestovali s námi


"Určitě doporučuji návštěvu Karibské přehrady ze Zimbabwské strany. Pěkná příroda, žádní turisté a dobré pivo. Z národních parků si určitě nenechte ujít park Mana Pools, kde uvidíte ve volné přírodě spoustu zvířat. Cestu organizovanou Baobab Safari mohu jen doporučit."

MuDr. Radek Mottl
Mobil: +420608301803

"Nádherná podívaná na stáda slonů a jiné zvěře, nocování v parcích, kde dávají dobrou noc lvi a hyeny, proplouvání na kánoích okolo houfu hrochů, to jsou nezapomenutelné zážitky, které jsou navždy nesmazatelně zapsané do mé paměti."

Jan Luhan
spolumajitel firmy SP Dražice s.r.o., tel: +420 326 370021.

"Je těžké vyzdvihnout jediný zážitek z naší dovolené v Africe. Užívat si přírodu, kde plně zapomenete na všední svět, vidět Viktoriiny vodopády, alespoň trochu poznat místní obyvatele a jejich zvyky. To vše je pro mě nezapomenutelné! Oceňuji individuální přístup při přípravě a realizaci cesty. Doporučuji."

ing.Oldřich Biem
spolumajitel firmy ALFAOMEGA CAR spol.s.r.o. tel :+420 603 455575.

"Vždy nás odrádzali poznávacie zájazdy s vopred pevne stanoveným programom. Človek vidí všetko a zároveň nič. Vďaka Baobab Safari nám bol ušitý program presne podľa našich predstáv a vždy sme mali dostatok času na všetko o čo sme prejavili záujem. Štyri dni hrmiace vodopády s prechádzkou s levmi, či zlaňovaním, ďalšie štyri strávené na bielych plážach Zanzibaru. Nakoniec safari s kompletnou veľkou pätkou a vynikajúcou kombináciou ubytovania v nádhernej lodgi a stanoch s byvolmi pasúcimi sa v noci okolo nich. Ďakujeme za perfektne zvládnutú organizáciu našej cesty. A ešte odkaz pre rodiny s deťmi: unavení budete maximálne vy, ale nikdy nie deti. "

Jaroslav Zachar
VKP, spol.s r.o., Buková, tel. 00421905316611

"Pobyt v národním parku Hwange (Zimbabwe) byl pro mě velkým zážitkem pro nepopsatelný pocit skutečné divočiny, kdy celou noc okolo řve mocně lev a během dne člověk najezdí po tomto parku mnoho kilometrů a hodin aniž by potkal jediné další auto."

Milan Pacák
Esselte, s.r.o., Praha .

"Pokud máte rádi skutečně necivilizovanou přírodu, potom cesta do Afriky musí zanechat v každém nezapomenutelné zážitky, které si budete určitě chtít znovu zopakovat. Aby si každý návštěvník toto kouzlo co nejvíce prožil, doporučuji individuální nabízené cesty, které Vás vtáhnou do bezprostředního světa nádherné přírody a bohaté fauny. Věřte, příroda za Vámi nepřijde, musíte tomu napomoci. Doporučuji například Lower Zambezi a s Baobab Safari máte jistotu, že se Vám podaří Afriku skutečně prožít."

Vlasta a Karel Dudkovi
+420603440045